- XVI. Hintók Versenye
szervező: Sárbogárdi Lovas Egyesület
- „ Nemcsak a húszéveseké a világ!” 18.00
Nyugdíjas klubok műsora (Sárbogárd, Sárhatvan,
Pusztaegres, Töbörzsök.)
helyszín: József Attila Művelődési Központ
- I. Sárbogárdi Pókerverseny 15.00
helyszín: Smaragd bár
szervező: Nikander Kft
„Beatles-est”
Szeless Péter és barátai közreműködésével 19.00
helyszín: József Attila Művelődési Központ
szervező: Sárbogárdi Kulturális Egyesület
- Történelmi vetélkedő a 7-8. osztályosok 10.00
részére a Rákóczi-szabadságharc emlékére
szervező: Honvéd Bajtársi Egyesület
helyszín: József Attila Művelődési Központ
- Plank Antal - emléktúra Őrspusztára kerékpárral
és gyalogosan
szervező: Fejér Megyei Természetbarát Szövetség
Városi Bizottsága
Indulás: 8.30-kor a Coop áruház elöl
május 21-22. szombat - vasárnap
Sportnap
- Asztalitenisz torna : amatőröknek és profiknak 9.00
szervező: Sárbogárdi Asztalitenisz Klub
helyszín: Szent István Általános Iskola
- Íjászbemutató 14.00-tól
szervező: Sárbogárdi Íjász Club
helyszín: Sárbogárdi LSC Sporttelep
- Brúzsa Miklós - emléktorna 8.00 helyszín : Sárszentmiklós SE Sporttelep
szervező. Sárszentmiklós Egyesület
- Tinódi Kupa - sportversenyek 9.00
helyszín: tinódi sportpálya
- Polgárőrnap Pusztaegresen
szervező: Pusztaegresi Polgárőr Egyesület
Helyszín: pusztaegresi sportpálya, 10.00
- Tavaszi hangverseny az ÁMK Sárszentmiklósi
Általános Iskola kórusa és a Zeneiskola
növendékeinek közreműködésével 17.00
helyszín: Sárszentmiklósi Evangélikus Templom
szervező: ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola
május 27. péntek
- Ünnepi képviselő-testületi ülés Sárbogárd várossá
nyilvánításának 25. évfordulója alkalmából 16.30
előadás – kiállítás megnyitó – fogadás
szervező: Sárbogárdi Múzeum Egyesület,
Sárbogárd Város Önkormányzata
helyszín: József Attila Művelődési Központ
május 28. szombat
- „Pörkölt Fesztivál” – Dél-Fejér településeinek részvételével
helyszín: Ifjúsági Park 9.00
bornap és borkóstoló
népi együttesek bemutatója
kézművesek, sajtosok, mézesek, stb.
népművészeti - iparművészeti bemutató és vásár
hagyományőrzők műsora
utcabál
- Élő kívánságműsor
- GYERMEKNAP az Ifjúsági Parkban, Sárszentmiklóson, Papföldön, Rétszilason, Pusztaegresen 10.00
játszóház, kerékpáros ügyességi verseny, játékos sportversenyek
Barta Tóni csúzlizdája
Kézműves- foglalkozások
Tűzoltó- és rendőrségi bemutató
ugrálóvár, arcfestés, népi játékok
gyermekműsor
mini vidámpark
szalmavár
gazdatalálkozó, gépbemutató
helyszín: Ifjúsági Park
Vertikál Zrt. bemutatója
- Kosárlabda torna 9.00
helyszín: Mészöly Géza Általános Iskola sportpályája
szervező: Sárbogárdi Kosárlabda Club
- Női, férfi amatőr csapatok kézilabda kupája 9.00
helyszín: Mészöly Géza Általános Iskola Sportcsarnoka
szervező: VAX Kézilabda Egyesület
Andrew boy lemezbemutató 22.00
Zenés áhitat
A Sárbogárdi Református Kórus a sárhatvani kápolnában
16.00
- Fúvós térzene 10.00
szervező: Sárbogárdi Fúvószenekar
helyszín: Hősök tere
Az ünnepségsorozat zárása